Pokračovaním v prehliadaní stránky webshopu vyjadrujete súhlas s používaním cookies podľa stanovených pravidiel.   
Menu
Vy ste navštívili: > >

O nás

O nás

Schüssler Natur CosMEDics je maďarská značka založená v roku 2013.

 

Prírodná kozmetika zn. Schüssler sa vyrába za prísne monitorovaných podmienok z kontrolovaných zložiek, z minerálnych solí Dr. Schüsslera alebo ich kombinácií, čo prispieva k jedinečnosti tejto značky.

 

Naše poslanie

 

Vybrali sme  8 esenciálnych minerálnych solí,  ktoré sme zmiešali s krémom   so 100% prírodnými zložkami. Sme presvedčení, že rozšírením sa prírodnej kozmetiky sa súbežne zvýši aj záujem o holistickú starostlivosť o pleť. Vytvorením prírodnej kozmetiky Schüssler sme sa stali priekopníkmi na tejto ceste!

 

Jedinečné výrobky!

 

Kombinácia solí Dr. Schüsslera a prírodných kozmetických surovín je jedinečná v oblasti starostlivosti o pleť, pretože vďaka mechanizmu biochemických solí môžu tieto nielen povrchovo, ale aj na úrovní buniek a tkanív pomôcť tým, ktorí trvale používajú produkty Schüssler Natur CosMEDics.

 

Krása pochádza zvnútra

 

Ak rozpoznáme a správne pochopíme zmeny, ktoré nastanú na našej pokožke a signály nášho tela, ochránime nielen našu krásu, ale  prispievame aj k prevencii niektorých chorôb. Použitím krémov Schüssler NaturCosMEDics vyživujeme pokožku na tkanivovom úrovni, takže sa o pleť staráme nielen na úrovni symptómov.

 

„Ste jedinečná. Aj Vaša pleť je jedinečná. Kozmetiká Schüssler. Prirodzene pre Vás.”

 

 

 

Hľadanie