Pokračovaním v prehliadaní stránky webshopu vyjadrujete súhlas s používaním cookies podľa stanovených pravidiel.   
Menu

Nr. 6 KALIUM SULFURICUM - Krém na poruchy pigmentácie

Cena:
9.90 €

Tento výnimočný prírodný krém č. 6 s  obsahom draslíka pomáha pri liečbe poruchy pigmentácie a zabezpečí prirodzenú ochranu pokožky pred UV žiarením.

Obsah: 75 ml

  • 100% - né prírodné ingrediencie
  • bez ropných derivátov a parabénov
  • obsahuje bambucké maslo, argánový olej  a kyselinu hyalurónovú
  • 100% - ná záruka na produkt
  • Spotreba: 24 mesiacov od výroby
Počet získaných vernostných bodov: 1
Očakávaný dátum doručenia: 09 . apríla 2020
Množstvo:

Popis

M

Krém č.6 obsahujúci kombináciu minerálnej soli kalium sulphuricum a prírodného krému  je jedinečný pri starostlivosti o pokožku. Jeho znamenitosť spočíva v tom, že aj pri nedostatku tejto soli v spojení s pigmentačnými poruchami, ako sú pečeňové škvrny alebo pehy, vďaka extraktu z ibišteka poskytuje intenzívnu hydratáciu pokožky.

Zaujímavosti o oxidu titaničitom

Prírodný krém č. 6 obsahuje oxid titaničitý, prírodný opaľovací krém. Ide o najznámejší fyzický svetelný filter, ktorý vytvára ochrannú vrstvu na povrchu pokožky a tým zvráti škodlivé UV žiarenie, a to pre tých, ktorí majú tendenciu na divergenciu pečene ako napr. pri hormonálnej antikoncepcii  alebo v prípade tehotenstva,  môže byť tento krém perfektnou alternatívou na  starostlivosť o pleť v letných horúcich  dňoch.

Titán je prirodzene sa vyskytujúci kov, ktorý sa dá získať chemickou reakciou z titánovej rudy. Oxid titaničitý je vo všeobecnosti povolený v potravinách bez množstevných limitov (quantum satis). Je vhodný tiež na farbenie kozmetických výrobkov a liekov, využíva sa najmä pri výrobe opaľovacích prípravkov. Oxid titaničitý sa považuje za neškodný, nestráviteľný, počas aplikácie sa vylučuje nezmenenej forme.

 

  

 

Hľadanie