Pokračovaním v prehliadaní stránky webshopu vyjadrujete súhlas s používaním cookies podľa stanovených pravidiel.   
Menu

Nr. 4. KALIUM CHLORATUM Krém proti rozšíreným cievkam

Cena:
9.90 €

Ak si na tvári všimnete rozšírenie cievok a pozorujete mílie okolo očí, neváhajte použiť Schüssler prírodný krém č. 4!

Obsah: 75 ml

  • 100% - né prírodné ingrediencie
  • bez ropných derivátov a parabénov
  • obsahuje bambucké maslo, argánový olej, a kyselinu hyalurónovú
  • 100% - ná záruka na produkt
  • Spotreba: 24 mesiacov od výroby
Počet získaných vernostných bodov: 1
Očakávaný dátum doručenia: 01 . apríla 2020

Popis

Príznakom nedostatku minerálnej tejto soli č.4 - Kalium chloratum je výskyt rozšírených ciev na tvári. Menej bežnou, ale za to nepríjemnejšiou zmenou je výskyt bielych fľakov na pleti. Taktiež pri nedostatku tejto soli je možný výskyt mílií na ramene alebo na tvári okolo očí.

Každý ľudský organizmus reaguje inak na nedostatok minerálnej soli Kalium chloratum. To znamená, že u niekoho sa objavia mílie, u niekoho zas rozšírené cievy. Našťastie, ak si všimnete tieto zmeny na pokožke včas, môžete začať používať krém s výťažkom ibišteka, a Vaša pokožka sa Vám za to určite odvďačí.

Zloženie

Aqua, Cetearyl Alcohol&Cetearyl Glucoside, Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract & Propanediol, Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Glycerin, Stearic Acid, Lactose, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Persea Gratissima Oil, Cocos Nucifera Oil, Argania Spinosa Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Potassium Chloride, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid 

Hľadanie